جدول پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از صداوسیما
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | کد خبر: ۱۳۰۴۴۷۶۷
به گزارش خبرگزاری بسیج، در مراسم قرعه کشی که با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، جدول زمان پخش برنامههای تبلیغی نامزدها شامل مناظرههای مشترک، گفتوگوهای رادیویی و مستندهای تبلیغاتی آنها از شبکههای رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.
طبق برنامهریزی انجام شده به هریک ازنامزدهای انتخاباتی یک هزار و 470 دقیقه فرصت داده میشود که 555 دقیقه از این زمان مربوط به برنامه رادیویی و 555 دقیقه دیگر مربوط به برنامه تلوزیونی و 360 دقیقه نیز مربوط به مناظرههای زنده انتخاباتی است.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
بر اساس اینگزارش، طبق قرعهکشیانجامشده، شماره ویژه هر کاندیدا با حضور نماینده قانونیاش بنا بر جدول زیر مشخص شد.
جهت دسترسی سریع به برنامه زمانبدی هرکاندیدا از جدول زیر استفاده کنید.
ردیف نام کاندیدا شماره 1 سیدمصطفی هاشمی طبا 11 2 سیدابراهیم رئیس الساداتی (رئیسی) 12 3 محمدباقر قالیباف 13 4 سیدمصطفی آقامیرسلیم 14 5 حسن روحانی 15 6 اسحاق جهانگیری کوهشاهی 16مطابق قرعهکشی انجامشده،سیدمصطفی هاشمیطبا با شماره «11»،«سیدابراهیم رئیس الساداتی (رئیسی)» با شماره «12»، محمدباقر قالیباف با شماره «13»، «سیدمصطفی آقامیرسلیم» با شماره «14»،«حسن روحانی» با شماره «15»، اسحاق جهانگیری کوهشاهی» با شماره «16»، شناخته شدند.
برنامه تبلیغاتی «سیدمصطفی هاشمی طبا» ردیف تاریخ شبکه برنامه ساعت 1 2/06 شبکه یکبا دوربین
22:00 2/12 مستندنامزدها 1 18:30 2/25 مستندنامزدها2 22:00 2 2/14 شبکه دو گفتوگوی ویژه خبری 22:45 2/19 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 3 2/20 شبکه سه پاسخ به سوال جوانان 19:10 4 2/27 شبکه چهار پاسخ هرنامزد به 3 کارشناس 17:00 5 2/09 شبکه خبر گفتوگوی ضبط شده 21:30 2/21 گفتوگوی ضبط شده 21:30 6 2/10 جامجم پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/23 پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/12 تکرار مستند 2 نامزدها 01:30 2/25 تکرار مستند 1 نامزدها 01:30 7 2/14 رادیو ایرانگفتگوی ویژه خبری
22:45 2/12معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)
17:30 2/13 معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)07:10
2/19گفتوگوی ویژه خبری
22:45 8 2/20 رادیو جوانمصاحبه هرنامزد
19:00 2/21 مصاحبه هرنامزد 10:00 9 2/14 رادیو ورزش مصاحبه هرنامزد 16:00 2/15 مصاحبه هرنامزد 09:00 10 2/25 رادیو معارف مصاحبه هرنامزد 18:00 2/26 مصاحبه هرنامزد 11:00 برنامه تبلیغاتی «سیدابراهیم رئیس الساداتی (رئیسی)» ردیف تاریخ شبکه برنامه ساعت 1 2/10 شبکه یکبا دوربین
22:00 2/13 مستندنامزدها 1 18:30 2/24 مستندنامزدها2 22:00 2 2/06 شبکه دو گفتوگوی ویژه خبری 22:45 2/12 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 3 2/23 شبکه سه پاسخ به سوال جوانان 19:10 4 2/22 شبکه چهار پاسخ هرنامزد به 3 کارشناس 18:00 5 2/20 شبکه خبر گفتوگوی ضبط شده 21:30 2/26 گفتوگوی ضبط شده 21:30 6 2/14 جامجم پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/25 پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 تکرار مستند 2 نامزدها 01:30 تکرار مستند 1 نامزدها 01:30 7 2/06 رادیو ایرانگفتوگوی ویژه خبری
22:45 2/11معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)
17:30 2/12 معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)07:10
2/17گفتوگوی ویژه خبری
22:45 8 2/26 رادیو جوانمصاحبه هرنامزد
19:00 2/27 مصاحبه هرنامزد 10:00 9 2/13 رادیو ورزش مصاحبه هرنامزد 16:00 2/14 مصاحبه هرنامزد 09:00 10 2/19 رادیو معارف مصاحبه هرنامزد 18:00 2/20 مصاحبه هرنامزد 11:00 برنامه تبلیغاتی «محمدباقر قالیباف» ردیف تاریخ شبکه برنامه ساعت 1 2/7 شبکه یکبا دوربین
22:00 2/18 مستندنامزدها 1 18:30 2/21 مستندنامزدها2 22:00 2 2/11 شبکه دو گفتوگوی ویژه خبری 22:45 2/23 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 3 2/27 شبکه سه پاسخ به سوال جوانان 22:30 4 2/19 شبکه چهار پاسخ هرنامزد به 3 کارشناس 18:00 5 2/13 شبکه خبر گفتوگوی ضبط شده 21:30 2/25 گفتوگوی ضبط شده 21:30 6 2/17 جامجم پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/24 پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/18 تکرار مستند 2 نامزدها 01:30 2/21 تکرار مستند 1 نامزدها 01:30 7 2/11 رادیو ایرانگفتوگوی ویژه خبری
22:45 2/10معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)
17:30 2/11 معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)07:10
2/23گفتوگوی ویژه خبری
22:45 8 2/21 رادیو جوانمصاحبه هرنامزد
19:00 2/22 مصاحبه هرنامزد 10:00 9 2/19 رادیو ورزش مصاحبه هرنامزد 16:00 2/20 مصاحبه هرنامزد 09:00 10 2/24 رادیو معارف مصاحبه هرنامزد 18:00 2/25 مصاحبه هرنامزد 11:00 برنامه تبلیغاتی «سیدمصطفی آقامیرسلیم» ردیف تاریخ شبکه برنامه ساعت 1 2/11 شبکه یکبا دوربین
22:00 2/14 مستندنامزدها 1 18:30 2/20 مستندنامزدها2 22:00 2 2/07 شبکه دو گفتوگوی ویژه خبری 22:45 2/27 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 3 2/25 شبکه سه پاسخ به سوال جوانان 19:10 4 2/21 شبکه چهار پاسخ هرنامزد به 3 کارشناس 18:00 5 2/18 شبکه خبر گفتوگوی ضبط شده 21:30 2/24 گفتوگوی ضبط شده 21:30 6 2/09 جامجم پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/26 پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/14 تکرار مستند 2 نامزدها 01:30 2/20 تکرار مستند 1 نامزدها 01:30 7 2/07 رادیو ایرانگفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما
22:45 2/09معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)
17:30 2/10 معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)07:10
2/27گفتوگوی ویژه خبری شبکه دو سیما
22:45 8 2/25 رادیو جوانمصاحبه هرنامزد
19:00 2/26 مصاحبه هرنامزد 10:00 9 2/18 رادیو ورزش مصاحبه هرنامزد 16:00 2/19 مصاحبه هرنامزد 09:00 10 2/20 رادیو معارف مصاحبه هرنامزد 18:00 2/21 مصاحبه هرنامزد 11:00 برنامه تبلیغاتی «حسن روحانی» ردیف تاریخ شبکه برنامه ساعت 1 2/09 شبکه یکبا دوربین
22:00 2/16 مستندنامزدها 1 18:30 2/19 مستندنامزدها2 22:00 2 2/13 شبکه دو گفتوگوی ویژه خبری 22:45 2/21 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 3 2/27 شبکه سه پاسخ به سوال جوانان 19:10 4 2/24 شبکه چهار پاسخ هرنامزد به 3 کارشناس 18:00 5 2/11 شبکه خبر گفتوگوی ضبط شده 21:30 2/23 گفتوگوی ضبط شده 21:30 6 2/12 جامجم پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/20 پاسخ به ایرانیان خارج از کشور 00:30 2/16 تکرار مستند 2 نامزدها 01:30 2/19 تکرار مستند 1 نامزدها 01:30 7 2/13 رادیو ایرانگفتوگوی ویژه خبری
22:45 2/07معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)
17:30 2/08 معرفی خود و برنامههای هر نامزد (متکلم وحده)07:10
2/21گفتوگوی ویژه خبری
22:45 8 2/23 رادیو جوانمصاحبه هرنامزد
19:00 2/24 مصاحبه هرنامزد 10:00 9 2/17 رادیو ورزش مصاحبه هرنامزد 16:00 2/18 مصاحبه هرنامزد 09:00 10 2/23 رادیو معارف مصاحبه هرنامزد 18:00 2/24 مصاحبه هرنامزد 11:00 برنامه تبلیغاتی «اسحاق جهانگیری کوهشاهی» ردیف تاریخ شبکه برنامه ساعت 1 2/12 شبکه یک بادوربین 22:00 2/17 مستندنامزدها1 18:30 2/23 مستندنامزدها2 22:00 2 2/09 شبکه دو گفتوگوی ویژه خبری 22:45 2/25 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 3 2/18 شبکه سه پاسخ به سوال جوانان 19:10 4 2/26 شبکه چهار پاسخ هرنامزد به 3 کارشناس 18:00 5 2/16 شبکه خبر گفتوگوی ضبط شده 21:30 2/27 گفتوگوی ضبط شده 21:30 6 2/19 شبکه جام جمپاسخ به ایرانیان خارج از کشور
00:30 2/21پاسخ به ایرانیان خارج از کشور
00:30 2/17 تکرار مستند 2 نامزدها 01:30 2/23 تکرار مستند 1 نامزدها 01:30 7 2/06 رادیو ایران معرفی خود و برنامههای هر نامزد 17:30 2/07 معرفی خود و برنامههای هر نامزد 07:10 2/09 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 2/25 گفتوگوی ویژه خبری 22:45 8 2/24 رادیو جوان مصاحبه هر نامزد 19:00 2/25 مصاحبه هر نامزد 10:00 9 2/16 رادیو ورزش مصاحبه هر نامزد 16:00 2/17 مصاحبه هر نامزد 09:00 10 2/21 رادیو معارف مصاحبه هر نامزد 18:00 2/22 مصاحبه هر نامزد 11:00انتهای پیام/
منبع: بسیج نیوز
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت basijnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «بسیج نیوز» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۳۰۴۴۷۶۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
جدول پخش برنامههای انتخاباتی شبکه تهران
به گزارش خبرگزاری صدا و سيما ، جدول پخش تبلیغات و مناظرههای نامزدهای مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تهرانیها (تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس) برای روز چهارشنبه، ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به شرح زیر است: